İstanbul Ataşehir Nakliyat

İstanbul Ataşehir Nakliyat

Bu yazımızda sizlere İstanbul Ataşehir nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi vereceğiz. Firmamızı tercih ederek herhangi bir yerden herhangi bir yere taşınma hizmetini konfora dönüştürebilirsiniz. Taşıma hizmeti çoğu kişinin gözünde büyütülen bir iştir. Fakat firmamız sayesinde arkanıza yaslanıp zahmetinizi konfora çevirebilirsiniz. Taşıma esnasında eşyanızın başına bin bir türlü zarar gelebilir. Firmamız sizlere son derece güvence sağlayıp bu zararı nerdeyse imkânsıza indiriyor. Şirketimiz sigortalı ve sözleşmeli biçimde sizlerin taşımasını sağlar. 

Ataşehir Evden Eve konusunda oldukça profesyonel ve kapsamlı ekibimizle sizin taşımanızı sağlarız. Firmamız yeni nesil taşıma yöntemlerine sahip olup bunu uygulamaktadır. Eski nesil taşıma sistemlerini tercih etmememizin sebebi ise .Eski taşıma yöntemlerinin sadece personelleri yorup eşyanızın sağlıksız taşınmasına sebebiyet verir. 

Ataşehir Evden Eve Taşıma Firmaları arasında kendini öne çıkaran firmamız. Bu güvenilir kaliteli hizmet ile müşterilerini kazanmıştır. Şirketimiz piyasada ki çoğu firmanın sahte olması veya korsan gibi firmaları ardında bırakıp kendi hizmet kalitesini sağlar.

İstanbul Ataşehir Asansörlü Nakliyat 

Ataşehir Asansörlü Nakliyat firmamız eski yöntemleri ardında bıraktığı için çoğu zaman asansörlü taşımaya başvurulur. Asansörlü taşımanın tercih edilmemesinin nedeni, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde çoğu binanın merdivenleri dar olup yük asansörü bulunmamasıdır. Bu gibi durumlarda asansör kullanımı tercih edilmektedir. Aksine eşyalarınız taşıma esnasında sizin için gelen personellerin yorulmasını yol açıp ardından eşyanızın merdivenlerin sağına soluna çarpar. Bu durum ise eşyalarının ciddi anlamda hasara maruz kamasını sağlar. Firmamız eşyanızın gideceği katla ilgili sizden bilgi aldıktan sonra uygun asansör kullanımını sağlar. Uygun asansör kullanılmadığı takdirde eşyalarınız istediğiniz kata ulaşamaz. Ve asansörlü taşıma esnasında işi yarıda kesmek zorunda kalınır. Fakat firmamız bu güvensizliği en alta indirip sizlere işinin ehli olan insanlar gönderir. Eğer işinin ehli olan insanlar gönderilmezse yine aynı şekilde eşyalar ciddi hasarlara maruz kalabilir. 

Ataşehir Evden Eve Fiyatları 

Ataşehir nakliye fiyatları genel olarak sizin eşyanıza ve gidecek yerle arasında ki mesafeye bağladır. Eğer bu mesafe ve eşyanız az olursa piyasa değerinden fiyatlar verilmektedir. Ama eğer güvenmediğiniz veya piyasada fazla bilinmeyen firmalarla anlaşırsanız sizlere kendi araçlarını göndermezler. Verdiğiniz paranın karşılığını almazsınız.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.