Yetki Belgelerimiz

akdeniz nakliyat uyarı
Bu başarısının yanı sıra örnek bir evden eve nakliyat firması olmak adına kurulduğu ilk günden bu yana taşımacılık alanında sunduğu hizmetler için gerekli bakanlık ve hizmet odalarından alınması gereken yeterlilik ve yetki belgelerini eksiksiz tutmaktadır.

İstanbul Akdeniz Evden Eve Nakliyat sunduğu taşımacılık hizmetlerini tamamen resmi şartlar altında yerine getiren kurumsal bir firmadır.

Ayrıca AK-NAK Akdeniz Nakliyat ve İstanbul Akdeniz Nakliyat olarak marka tesciline sahip olan firmamız adımızı kullanarak hizmet vermeye çalışan korsan oluşumlara karşı da büyük yasal çalışmalar yürütmektedir.

İstanbul Akdeniz Nakliyat isminin saygın ve güvenilir imkanlarından faydalanmak isteyen marka hırsızlarına karşı mücadelesini halen sürdüren firmamız, hiçbir yeterliliği olmayan bu korsan oluşumların ismimizi kullanarak sizleri mağdur etmesine engel olmaya çalışmaktadır.

Evden Eve Nakliyat sektöründe oldukça sık rastlanan bu marka hırsızlarına karşı dikkatli olmanızı önerirken, firmamıza ait tüm belgeleri şeffaflık politikamızın bir gereği olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Marka Tescil ve Taşımacılık Yetki Belgelerimiz

error: Bu işlem için engel var! Bunun için nedenlerimiz var. (Akdeniz Nakliyat)