Evden Eve Nakliyat Firmaları Hakkında

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımacılık sektörü içinde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkları bilmek gerçek bir nakliyat deneyimi konusunda bilinçlenmeniz açısından oldukça önemlidir.

Burada hemen bir bilgi vermek gerekirse, biz henüz firma olmayan merdiven altı ve kaçak hizmet veren organizasyonları bu yazıya dâhil etmek istemiyoruz.

Ancak bu şekilde çalışan organizasyonların sayısı o kadar çoktur ki, yok saymakta imkânsızdır. Bugün İnternet üzerinde ilanları olan, sağda solda reklamları olan ve bir isim altında hizmet veren birçok organizasyon vardır. Organizasyon demek bile yüceltir bazılarını. Çünkü bir taşıma işlemini üstlenebilecek basit bir kamyon satın almayı bile gereksiz gören, iş avlayıp bunu nakliyat firmalarına satan aracılar vardır. Bunlar kendilerini bir firma olarak tanıtır ve sizi en zayıf noktanız olan ucuz fiyatla yakalamaya çalışır.

Bu duruma aldanan bir müşteri için ise, kâbus orada başlar. İnternet üzerinden anlaşma yapmıştır. Konuştuğu firma sandığı şahıs yerine taşınma günü kapısına başka bir firma gelir. Aradaki komisyon da çıkınca taşıyıcı firma maliyeti karşılamak için olmadık yollara başvurur. Detaylarını az çok tahmin edebilirsiniz. Ek maliyetleriniz sizi olmadık bütçelere mecbur bırakır.

Taşımacılık sektörüne gönül vermiş, evden eve nakliyat hizmetleri konusunda ciddi bir çalışma yapan firmalar bunlarla mücadelede ellerinden geleni yapmaktadır. Bu anlamda kurulan bir dernek sayesinde müşterileri mağdur eden bu tür organizasyonlarla mücadele içindedirler. Bu konuda müşteri bilincini artırmak için de oldukça yoğun bir çalışma yürüttüğümüzü buradan paylaşmak isteriz.

Firma statüsü kazanmış, gerekli taşımacılık belgelerine sahip, evden eve nakliyat hizmetini kurallarına, müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde yerine getiren şirketleri tercih etmeniz, sizlere sorunsuz bir hizmet ve uygun bir fiyat olarak geri dönecektir.

Gerçek Evden Eve Nakliyat Firmaları Burada !

Evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkları daha çok hizmet anlayışları ve kaliteleri ile ölçmeniz için standart çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Minimum hizmet standardı ve müşteri hakları konusunda hemfikir olan bu firmaları tanımak, tanımlamak için şu an İstanbul’da hizmet veren Evden Eve Nakliyat firmalarının yer aldığı, yakın bir gelecekte Tüm illerde faaliyet gösterecek olan derneğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kısa Adı ISTEEND olan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneğine isteend.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz firma hakkında en doğru ve en güvenilir bilgilere ulaşabileceğiniz derneğimiz, evden eve nakliyat firmaları için de bir yaptırım uygulayacağından gönül rahatlığı içinde tercihlerinizi yapabilmeniz hedeflenmektedir.

Evden eve nakliyat firmaları hakkında kendi araştırmanızı yaptıktan sonra, size en uygun hizmet ve teklifi sunan firmaya güvenip güvenemeyeceğinizi anlamanın en kolay yolu derneğimize başvurmanızla sağlanacaktır.

Derneğimiz ve evden eve nakliyat firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) üyesi olan İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamıza hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Bizimle Temasa Geçin !

error: Bu işlem için engel var! Bunun için nedenlerimiz var. (Akdeniz Nakliyat)